Tress Destress - odstresuj włosy

Nie bez powodu nazywa się je „dumą” - piękne włosy są błogosławieństwem i tam, gdzie naturalne cechy nie spełniają oczekiwań, zaczyna się stres, zakłopotanie i rozpacz.

Nic nie może tak namieszać Ci w głowie jak bałagan na głowie. Dlatego opracowaliśmy naszą serię dla pielęgnacji włosów. Zestaw produktów zaprojektowanych wyłącznie w celu podarowania Ci włosów których pragniesz – przywracające równowagę zabiegi ajurwedyjskie, które delikatnie oczyszczają, łagodzą, odżywiają i wzmacniają skórę głowy i włosy.

Nasza oferta zawiera indywidualne rozwiązania dla każdej Doszy, zapewniając odpowiedzi na typowe problemy związane z unoszeniem włosów, które prawdopodobnie napotkasz w zależności tego, czy jesteś Vathą, Pithą czy Kaphą. 

Odkrywaj więc nasze produkty do pielęgnacji włosów i pożegnaj się z dniem złych włosów. Na dobre.

Równowaga  z Ajurwedą! 

Nasza seria zawiera 3 produkty dla każdej Doszy. Polecamy zastosować każdy z nich, gdyż uzupełniają się wzajemnie dając trwałe i zachwycające efekty pielęgnacji. Wybierz Neroli Jasmine dla Vatha, Aloe Vera Watergrass dla Pitha i Sandalwood Vetiver dla Kapha.

Wąkrota azjatycka (Gotukola) z upraw ekologicznych

Naukowo udowodniono, że pomaga zwiększyć odporność organizmu na czynniki stresogenne, takie jak przykre doświadczenia, niepokój i zmęczenie. To tradycyjne zioło ajurwedyjskie stanowi  ważny fundament olejków w naszej serii. Nasza ekologiczna Gotukola pochodzi z regionu Gampaha na Sri Lance i dociera do nas zupełnie świeża i nieskażona.

100% nieprzetworzone orzechy kokosowe ze Sri Lanki

Znajdujące się w olejkach do masażu, odżywkach i mgiełkach, nieprzetworzone  orzechy kokosowe stanowią również podstawę wielu innych naszych produktów. I nie ma w tym nic dziwnego - właściwości oleju z orzechów kokosowych zostały naukowo potwierdzone.  Jest on naturalnie antybakteryjny i bogaty w składniki odżywcze niezbędne dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Nasz 100% czysty olej pochodzi z upraw ekologicznych na żyznym „kokosowym trójkącie” Sri Lanki.

Powrót do blogu