Pomysł na domowe SPA

Pomysł na domowe SPA – odcinek 1🌺🧖‍♀️

Nasze codzienne życie powoduje, że małe, codzienne rzeczy wywołują stres. Ciągły pośpiech między różnymi obowiązkami, praca, dom, dzieci... nieskończona lista obowiązków... 

Nic dziwnego, że potrzebujemy czasami chwili dla siebie. Marzymy o czasie relaksu i odpoczynku. 

 

Czujesz, że stres również Tobie daje Ci się we znaki? Wykorzystaj wolny czas na ukojenie nerwów i chwilę wytchnienia. Najlepiej zrób sobie weekend SPA w domu. Jeżeli nie jesteś w stanie wygenerować całego weekendu, znajdź przynajmniej wolny wieczór. Przygotuj: Płyn do kąpieli ANTY-STRESUspakajający eliksir do ciała, Relaksującą esencję w mgiełce.

💚 Krok 1. Kąpiel

Przygotuj swoją łazienkę tak, aby stworzyć w niej odpowiedni nastrój. Oświetl ją blaskiem świec, mogą być zapachowe, wybierz swój ulubiony zapach. Włącz odpowiednią, relaksującą muzykę. Przygotuj kąpiel. Do wanny nalej ciepłej wody, dodaj kilka kropel ulubionego olejku. Do kąpieli użyj płynu anty stres z naszej kolekcji anty stresowej. Pobądź w wannie tak długo, jak potrzebujesz.

 

💚 Krok 2. Pielęgnacja


 

Po kąpieli twoja skóra jest nawilżona, miękka i gładka. Wykorzystaj ten moment, aby zatrzymać wilgoć  i sięgnij po odżywczy balsam. Po wyjściu z wanny nałóż na dłonie balsam do ciała i delikatnie wmasuj go w całe ciało. 


💚 Krok 3. Odpoczynek

Zakończ cały rytuał chwilą odpoczynku. Rozpyl relaksującą mgiełkę na całe ciało oraz na poduszki i pościel. Połóż się i uspokój oddech wdychając relaksujący aromat ziół. Możesz wypić dobrą herbatę, na przykład z naszej serii anty stres. Na zakończenie możesz użyć olejku do masażu i delikatnie, okrężnymi ruchami wymasuj całe ciało. Ewentualnie poproś kogoś o wykonanie takiego masażu.

Zestaw, jak i pojedyncze produkty z serii ANTY-STRES znajdziesz na naszej stronie internetowej! Nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami☺️

Powrót do blogu